Aktualności

02.12.2017

Gratulacje, najlepsze życzenia i wyśmienita zabawa – czyli 5-lecie Zespołu Piosenki Estradowej „Sway”

Pierwsza grudniowa sobota w Sali Lustrzanej upłynęła pod znakiem wspomnień, wyśmienitej zabawy oraz najlepszych życzeń. To wszystko za sprawą Jubileuszu, jaki w tym dniu obchodził Zespół Piosenki Estradowej „Sway”. Wśród zaproszonych gości oraz sympatyków piosenki estradowej Zespół świętował swoje 5-lecie.

Na scenie zaprezentowane zostały najlepsze piosenki z programów muzycznych, jakie stworzył Zespół w minionych latach. Zabrzmiały dobrze znane nam utwory z widowisk „Przeboje z tamtych lat”, „Wspomnień czar” czy „Paryskie niebo”. Dopełnieniem Jubileuszu był gościnny występ Zespołu Tanecznego „Free Style”.

Zespół Piosenki Estradowej „Sway” cieszy się wśród mieszkańców miasta i regionu wielkim uznaniem. Wyrazem tego były liczne podziękowania za szerzenie kultury i muzycznej pasji wśród lokalnej społeczności oraz gratulacje za wieloletnią działalność znaczoną wokalnymi i estradowymi osiągnięciami.

W imieniu Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha, wyrazy uznania dla artystycznej twórczości członków Zespołu „Sway” złożył jego zastępca Dariusz Tracz.

Nie zabrakło również życzeń od Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu oraz podziękowań za wieloletnią i owocną współpracę. Na ręce Doroty Białek – kierownik muzycznej Zespołu, został przekazany list gratulacyjny od dyrektora jednostki Tomasza Wywrót.

Wszystkim członkom Zespołu jeszcze raz gratulujemy i życzymy, aby ten Jubileusz był powodem do dumy i jednocześnie bodźcem do dalszego działania.


Aleksandra Toczek-Borysiuk
(Aktualizacja: 05.12.2017 14:23)
Galeria zdjęć
Sala Lustrzana wypełniła się po brzegi zaproszonymi gośćmi oraz sympatykami piosenki estradowej.
W imieniu Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Paluch wyrazy uznania dla działalności Zespołu oraz Stowarzyszenia „EM-ART” złożył zastępca burmistrza – Dariusz Tracz.
Na ręce Doroty Białek – kierownik muzycznej Zespołu, został złożony list gratulacyjny od dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu Tomasza Wywrót.
Prezes Stowarzyszenia „EM-ART” – Maria Bichajło, podziękowała wszystkim zebranym w Sali Lustrzanej za przybycie.
Za aranżacje muzyczne widowisk zespołu „Sway” odpowiada Bernard Augustynowicz.
Za choreografię, której pozazdrościłby niejeden zespół, odpowiedzialne są Greta Wyczawska-Dubaj oraz Dorota Białek.
Fot. Aleksandra Toczek-Borysiuk
Partnerzy