Aktualności

12.12.2017

„Muzyka – co za wspaniała sztuka!"

Muzyka jest czymś specyficznym dla ludzkości. Tak jak inne sztuki, jest ona podstawą ludzkiego rozwoju i egzystencji w takim samym stopniu co język"
E. E. Gordon

Cytat ten to jedno z mott przyświecających Szkole Muzycznej II st. Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu, której uczniowie 12 grudnia dali wspaniały popis swoich muzycznych talentów. Szkoła Muzyczna II st., której dyrektorem jest mgr Piotr Polański, przygotowuje uczniów do zawodu muzyka. Znakomitym potwierdzeniem ich wybitnych umiejętności był wtorkowy koncert zespołów i solistów Szkoły w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Podczas koncertu, który prowadził Bogusław Pawlak, młodzi muzycy zaprezentowali się w swoim najlepszym repertuarze. Szlachetne dźwięki wydobywane z różnych instrumentów pozwoliły rozkoszować się pięknymi utworami.

Podczas koncertu wystąpili Agata Antonik – skrzypce, Natalia Darkowska – skrzypce, Kacper Kardasiński – gitara, Jakub Naspiński – perkusja, oraz zespół Felice Guitar Quartet w składzie: Natalia Kornatka, Dorota Perczyńska, Olga Hala i Kacper Kardasiński.

Gratulujemy i dziękujemy za piękny koncert!


Bernadeta Korczewska
(Aktualizacja: 14.12.2017 09:33)
Galeria zdjęć
Fot. Agnieszka Lech
Partnerzy