Aktualności

09.08.2019

Bajka z „Wyjątkowym Gościem”

9 sierpnia w Skwerze Kultury odbył się ostatni z czterech spektakli w ramach Kulturalnego Lata w Mieście. Cieszące się dużym zainteresowaniem wśród publiczności „Letnie dobranocki” przyciągały tłumy milusińskich, a wraz z nimi ich opiekunów. Olbrzymią sympatię najmłodszych zdobył objazdowy Teatr Lalek Bajka, który za sprawą ulubionych lalek rozbudził w nich ciekawość, radość oraz zachwyt! 

Teatr Lalek BAJKA pracuje na własnych scenariuszach a przedstawienia obrazują legendy, baśnie oraz bajki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą młode pokolenie.

Spektakl „Wyjątkowy gość”  to przedstawienie oparte na wartościach chrześcijańskich, opracowane na podstawie opowiadania Zofii Kossak. Była to niepowtarzalna lekcja dobroci i gościnności a potępiająca egoizm i zazdrość. Oczywiście nie obyło się bez rozmów, licznych pytań na które dzieci odpowiadały z wielką uwagą. Radość dopełniła możliwość pooglądania lalek oraz sesje zdjęciowe z ulubionymi bohaterami.

Dziękujemy całej publiczności „Letnich dobranocek” mając nadzieję, iż z naszymi ulubionymi bohaterami bajek spotkamy się za rok!


Bernadeta Korczewska
(Aktualizacja: 10.08.2019 16:52)
Galeria zdjęć
Fot. Aleksandra Toczek-Borysiuk
Partnerzy