Aktualności

Koncert Galowy - Młodzieżowa Orkiersta Kameralna im. Sołomii Kruszelnickiej ze Lwowa

02.03.2019
VIII Dni Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej zaczęliśmy w wielkim stylu. Młodzieżowa Orkiestra Kameralna im. S. Kruszelnickiej ze Lwowa, pod batutą Marty Hunewych, wykonała najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej.

Yaga Kowalik - Koncert piosenki francuskiej

23.02.2019
W sobotę, 23 lutego, Sala Lustrzana wraz z widownią przeniosła się w romantyczną scenerię francuskich kawiarenek. Wszystko za sprawą Yagi Kowalik (śpiew), której na scenie towarzyszył Walenty Dubrowskij (aranżacja,...

"To się zdarza" - Kabaret Młodzi Duchem

21.02.2019
W czwartek, 21 lutego, premierowy spektakl kabaretu Młodzi Duchem wprawił widownię w znakomity humor i wypełnił Salę Lustrzaną salwami śmiechu.

"Polskie zamki i rezydencje na Ukrainie" – Dmytro Antoniuk

17.02.2019
W niedzielę, 17 lutego, odbyło się pierwsze w tym roku „Spotkanie u Attavantich", w ramach którego Dmytro Antoniuk zaprezentował swoją publikację „Polskie zamki i rezydencje na Ukrainie".

Wernisaż wystawy „W stronę światła" Zbigniewa Ważydrąga

08.02.2019
W piątek, 8 lutego, w Galerii Głównej u Attavantich odbył się wernisaż wystawy „W stronę światła". Zbigniew Ważydrąg wprowadził nas w świat swojego malarstwa, rzeźby, fotografii i poezji.

Koncert pastorałek i piosenek świątecznych

25.01.2019
W piątek, 25 stycznia, uczniowie szkół podstawowych nr 5 i 10, przygotowani przez Tomasza Dębickiego, raz jeszcze wprawili mieszkańców Jarosławia w świąteczny nastrój.
Partnerzy