Aktualności

Sentymentalny powrót do Lwowa i Pińska

09.09.2017
Sobotni koncert pt. „Wróć do Lwowa” w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Kultury Kresowej, który odbył się w Sali Lustrzanej to swoisty powrót do klimatów lat międzywojennych.

„Polesie i ziemia nowogródzka”

08.09.2017
Tematem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Kultury Kresowej jest Polesie. Fotografie z tego terenu prezentuje wystawa, znajdująca się w Galerii Głównej u Attavantich.

Rozpoczął się IX Festiwal Kultury Kresowej

08.09.2017
Konferencje, wystawy, koncerty oraz spotkania autorskie znalazły się w programie IX edycji Festiwalu Kultury Kresowej, który 8 września został uroczyście zainaugurowany.

„Vinci Trio” na zakończenie wakacji z kulturą

03.09.2017
Pierwsza niedziela września była zarazem ostatnim spotkaniem warsztatowym w ramach Kulturalnego Lata w Mieście. Tym samym zakończyliśmy cykl wakacyjnych przygód z kulturą.

Viva dance!

01.09.2017
Szkoła Tańca „Takt” 1 września w ramach Kulturalnego Lata w Mieście przeprowadziła dla wszystkich chętnych warsztaty taneczne.

Jarmark Jarosławski 2017 – święto handlu, muzyki i teatrów

27.08.2017
II edycja Jarmarku Jarosławskiego dobiegła końca. Były to cztery dni śpiewu, muzyki, opowieści, spektakli, spotkań autorskich, warsztatów, zabaw, degustacji potraw kuchni świata oraz handlu.
Partnerzy