Galeria Główna u Attavantich

Michał Mach - fotografia

Data wystawy: 11.06.2016-05.07.2016

Michał Mach
Fotografować zaczął w roku 2006, w tym czasie działa aktywnie w wielu grupach fotograficznych w różnych miastach.

Jest współautorem licznych wystaw zbiorowych oraz kilku autorskich. Jedna z nich „Proszę nie zamykać drzwi” o jarosławskich kamienicach wisi w Krakowie jako wystawa stała. Natomiast ostatnia „ Kraków w ruchu” odbyła nie tak dawno bo zaledwie w lutym tego roku. Ciekawym projektem był również cykl wystaw „Póki Młodość w Nas” wykonany razem z Tomkiem Majcherem.

Założyciel, przedstawiciel i prezes Jarosławskiej Agencji Fotograficznej, członek Klubu Fotograficznego ATEST70, Jarosławskiego Towarzystwa Fotograficznego ATEST2000 oraz przyjaciel dla Krakowskiej Studenckiej Agencji Fotograficznej. Współpracował z magazynem BIS AGH, w którym ukazywały się jego zdjęcia. Pracuje również w lokalnej telewizji Twoja TV.

Organizuje oraz sprawuje funkcje kuratora nad wystawami fotograficznymi. Jednym z takich poważniejszych sukcesów jest zorganizowanie, i przygotowanie wystawy pt. „Podkarpackie teraz” dla dziewięciu klubów fotograficznych z całego województwa podkarpackiego.

Tańczę od 19 lat a mam tylko 27. Zostałem zapisany do Ogniska Baletowego w Jarosławiu jeszcze za młodu i do tej pory aktywnie uczestniczę w życiu Zespołu Pieśni i Tańca Jarosław. Dokładnie jak bohaterowie moich zdjęć przychodzę na próby, ćwiczę układy, nosze stroje na występ które potem nerwowo przebieram. Jak tylko mam okazję to staram się pojawić na występach czy wyjazdach. Przez ten długi okras czasu udało mi się wystąpić w m.in. Niemczech, w Słowacji, w Gracji. Dla mnie jest to coś naturalnego i zwyczajnego, wychowałem się z tańcami ludowymi. Dlatego temat jest bliski mojemu sercu i chciałem go pokazać od drugiej strony. Tak by uzmysłowić widzom ile się w to wkłada energii i serca./Michał Mach

Partnerzy