Inne

16.01.2020

AKCJA ODWOŁANA – Polska Zobacz Więcej – WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

Informujemy, że w związku z działaniami mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa - nie odbędzie się wiosenna edycja akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny"

 

 

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Rozwoju oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 r.

Lubisz weekendowe wyjazdy?

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.* Listę partnerów każdej z edycji przedstawiamy na około 3 tygodnie przed planowanym weekendem. Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

Działasz w branży turystycznej lub okołoturystycznej?

Weź udział w akcji i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ

W akcję włącza się również Podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu, które przygotowało specjalną ofertę promocyjną. 

Ewelina Szymańska
(Aktualizacja: 13.03.2020 09:26)
Partnerzy