Koncerty

Wieczór z operą

Data: 25.05.2013
Żeby posłuchać arii operowych nie trzeba wyjeżdżać do filharmonii. Przekonała się o tym jarosławska publiczność, która 25 maja licznie przybyła na sobotni „Wieczór z operą”.

Wieczór Instrumentalny

Data: 21.05.2013
21 maja w Sali Lustrzanej CKiP odbył się koncert muzyki instrumentalnej, w wykonaniu Uczniów Szkoły Muzycznej II Stopnia Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu.

A ja nie chcę spać - koncert Ani Brody

Data: 18.05.2013
18 maja, w ramach Nocy Zwiedzania Rynku, w Sali Lustrzanej odbył się koncert Ani Brody, poprzedzony warsztatami śpiewania kołysanek.

Oddział Zamknięty

Data: 04.05.2013
Koncertowa majówka w Jarosławiu to już tradycja na imprezowej mapie naszego miasta. W tym roku świętowaliśmy przy dźwiękach rockowych zespołów The Formacja, Get Break i Oddziału Zamkniętego.

Recital skrzypcowy Piotra Tarcholika

Data: 25.04.2013
Pełną emocji i ciepła, sonatą „Wiosenną” Beethovena rozpoczął się długo oczekiwany recital skrzypcowy w wykonaniu Piotra Tarcholika – skrzypce oraz pianistki - Moniki Wilińskiej-Tarcholik.

Joseph Haydn - Msza Cecyliańska

Data: 28.02.2013
Ku czci świętej Cecylii napisano wiele pięknych dzieł, w tym muzycznych. Jedno z nich - Msza C-dur nr 5 „Cecyliańska” autorstwa Josepha Haydna - rozbrzmiało 28 lutego w jarosławskiej kolegiacie.

II Chopinowskie Dni Muzyki Fortepianowej im. M. Turzańskiej - dzień III

Data: 24.02.2013
Requiem d-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta, w wykonaniu Chóru i Orkiestry NICOLAUS z Kraczkowej zakończyło tegoroczne, jarosławskie święto muzyki klasycznej.

II Chopinowskie Dni Muzyki Fortepianowej im. M. Turzańskiej - dzień II

Data: 23.02.2013
Skrzypce, kontrabas, perkusję i oczywiście fortepian można było usłyszeć w Sali Lustrzanej II dnia Chopinowskich Dni Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej.
Partnerzy