Koncerty

Recital fortepianowy Aleksandry Czernieckiej

Data: 10.01.2015
Muzyka klasyczna, choć kameralna, cieszy się popularnością także wśród młodzieży. Sobotni recital Aleksandry Czernieckiej, najlepiej świadczy o obecności tego typu muzyki w życiu młodych ludzi.

Warszawskie Szlagiery - koncert

Data: 12.12.2014
Koncertem „Warszawskie Szlagiery” w wykonaniu Reprezentacyjnego Chóru Mieszanego „Jarosław”, zakończyliśmy tegoroczny cykl Wieczorów u Attavantich, odbywających się w ramach VI sezonu artystycznego.

„Viva opera” – gala operowo-operetkowa

Data: 15.11.2014
Krótkie i lekkie partie operetkowe oraz operowe utwory dramatyczno-muzyczne różnych epok, rozbrzmiały w Sali Lustrzanej na gali operowo-operetkowej „Viva opera”, w sobotę 15 listopada.

Otwarcie VI Sezonu Artystycznego u Attavantich

Data: 18.10.2014
Koncertem Krystyny Steczkowskiej-Hairulin oraz Miszy Hairulina z zespołem, 18 października zainaugurowaliśmy VI Sezon Artystyczny u Attavantich. Otwarcia dokonał Burmistrz Andrzej Wyczawski.

Koncert jazzowy Matthiasa Kaislera

Data: 20.09.2014
20 września w Sali Lustrzanej kamienicy Attavantich odbył się koncert, podczas którego niemiecki muzyk, Matthias Kaisler wykonał szereg jazzowych kompozycji - standardy oraz autorskie utwory.

Pieśń i poezja Kresów

Data: 12.09.2014
Pieśnią kresową - wieczorem poetyckim z wierszami Mariusza Olbromskiego oraz recitalem piosenek o Lwowie w wykonaniu Dagmary Moskwy, zakończył się VI Mn. Festiwal Kultury Kresowej w Jarosławiu.

Wieczór żydowski - Katarzyna Jamróz

Data: 11.09.2014
Wypełniona po brzegi Sala Lustrzana przywitała Katarzynę Jamróz – jedną z najwybitniejszych w Polsce wykonawczyń muzyki żydowskiej, podczas przedostatniego spotkania w ramach Festiwalu Kresowego.

Wieczór ukraiński – Dziczka

Data: 10.09.2014
Archaiczne piękno ukraińskiej muzyki ludowej – odizolowanej od nowinek i silnie powiązanej z tradycją, zaprezentował zespół Dziczka podczas koncertu, który odbył się w ramach „Festiwalu Kresowego”.
Partnerzy