Ogłoszenia, pliki do pobrania

Regulamin imprez organizowanych przez Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Logo Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Logo Galerii Głównej u Attavantich

Podkarpacka Księga Łamigłówek. 100 zadań na 100-lecie odzyskania niepodległości

Podkarpacka Księga Łamigłówek to publikacja, która zawiera różnego rodzaju zadania, krzyżówki i graficzne łamigłówki. Księga, wydana przez Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin, to 100 zadań nawiązujących do 100. rocznicy odzyskania niepodległości, a także do podkarpackich miejsc i tradycji.

Wersję papierową Księgi będzie można dostać m.in. w Punkcie Informacji Turystyczno-Kulturalnej, Rynek 5. Wersję pdf do samodzielnego druku można pobrać TUTAJ.

Wydawca: Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin
Partner: Centrum Handlowe Plaza Rzeszów
Dofinansowano z budżetu Województwa Podkarpackiego

Ćwiczenia z projektów kultury – Patrycja Terciak

Zachęcamy Państwa do pobrania elektronicznej publikacji poświęconej projektom kultury – ich specyfice, tworzeniu i zarządzaniu nimi. Publikacja została przygotowana przez Patrycję Terciak w ramach przyznanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego stypendium w zakresie upowszechniania kultury za rok 2017.

Publikacja skierowana jest do osób związanych z pracą projektową w małych ośrodkach i organizacjach kultury w całej Polsce (szczególnie w ośrodkach z mniejszych miejscowości i okręgów wiejskich) jako niezbędnik oraz źródło inspiracji w tworzeniu projektów kultury.

„Ćwiczenia z projektów kultury” Patrycji Terciak można pobrać TUTAJ.Partnerzy