Pamiątki z Jarosławia

Ceramika Wojtek Folk - Art

Wojtek Folk – Art jest producentem gadżetów reklamowych, które można spotkać na terenie całego kraju. Oryginale gadżety wykonane z ceramiki promują również miasto Jarosław. Kufle, dzwonki, talerzyki, magnesy promują i zachęcają do zwiedzania naszego pięknego miasta.

MAHI - magnesy, zawieszki

MAHI to autorska pracownia ceramiczna, która tworzy głównie biżuterię, elementy dekoracji wnętrz oraz oryginalne materiały promocyjne. Dla miasta Jarosławia powstała seria magnesów i zawieszek. Zapraszamy do zakupu pamiątek w Punkcie Informacji Turystycznej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Ireneusz Janicki - Rysunek, Malarstwo

Jarosławski artysta malarz Ireneusz Janicki w swojej twórczości pokazuje urokliwe i pełne klimatu miasto Jarosław oraz jego dawnych mieszkańców. Rysunki wykonane tuszem i techniką własną sprawiają przyjemność w odbiorze nie tylko mieszkańcom ale i odwiedzającym. Rysunki wydane są również na pocztówkach, reprodukcjach i kubkach.

Krzysztof Suszek - Rysunek

Krzysztof Suszek wykonuję swoje prace w technice graficznej polegającej na rysunku tuszem, stalówką. Rysunki charakteryzuje duża dbałość o szczegóły i precyzja wykonania. Dominująca tematyką prac artysty jest architektura sakralna oraz zabytki architektury miejskiej. Oryginalne rysunki promują Jarosław i zachęcają do zwiedzania naszego miasta.

Torby eko z Jarosławia

Zachęcamy do zakupu ręcznie zdobionych, bawełnianych, przyjaznych dla środowiska, toreb ekologicznych z motywami Jarosławia. Torby produkowane są przez pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej w Jarosławiu w małych seriach. Zdobienie wykonywane jest ręcznie - techniką przecieranki woskowej.

Jarosławskie Bombki

Bombki wykonane metodą Decoupage to idealny prezent dla każdego, w naszej ofercie proponujemy wiele innych równie pięknych wzorów, urok bombek to ozdoba dla każdej choinki i każdego wnętrza, zapraszamy do CKIP Jarosław
1 2 Następne » 
Partnerzy