Pamiątki z Jarosławia

Herbaciane pozdrowienia z Jarosławia

Nową formą promocji miasta Jarosławia jest herbata z indywidualnie zaprojektowaną etykietą „Pozdrowienia z Jarosławia”. Oferujemy herbaty w kilku smakach: Żurawina&Truskawka, Hiszpańska Mandarynka, Imbir&Cytryna, Golden Yunnan Refreshment (czarna z aromatem cytrynowym) . W asortymencie Producenta Tea Club znajdują się herbaty z prestiżowych, cenionych na całym świecie plantacji, m.in. z Japonii, Indii, Chin, Cejlonu i Afryki.

Wytwórnia Wyrobów Cukierniczych Macieja Kuźniarowskiego

Wykonywane według tradycyjnych przepisów i dekorowane ręcznie pierniki z motywami jarosławskimi są miłym upominkiem, dekoracją lub pamiątką. Wytwórnia Wyrobów Cukierniczych Macieja Kuźniarowskiego w Jarosławiu należy do nielicznej grupy tego typu zakładów w skali Polski. Założycielem i pierwszym właścicielem firmy był Stanisław Kuźniarowski. W jego ślady poszedł syn Maciej dziedzicząc zakład w 1983 roku.

Ireneusz Janicki - Rysunek, Malarstwo

Jarosławski artysta malarz Ireneusz Janicki w swojej twórczości pokazuje urokliwe i pełne klimatu miasto Jarosław oraz jego dawnych mieszkańców. Rysunki wykonane tuszem i techniką własną sprawiają przyjemność w odbiorze nie tylko mieszkańcom ale i odwiedzającym. Rysunki wydane są również na pocztówkach, reprodukcjach i kubkach.

Krzysztof Suszek - Rysunek

Krzysztof Suszek wykonuję swoje prace w technice graficznej polegającej na rysunku tuszem, stalówką. Rysunki charakteryzuje duża dbałość o szczegóły i precyzja wykonania. Dominująca tematyką prac artysty jest architektura sakralna oraz zabytki architektury miejskiej. Oryginalne rysunki promują Jarosław i zachęcają do zwiedzania naszego miasta.

Torby eko z Jarosławia

Zachęcamy do zakupu ręcznie zdobionych, bawełnianych, przyjaznych dla środowiska, toreb ekologicznych z motywami Jarosławia. Torby produkowane są przez pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej w Jarosławiu w małych seriach. Zdobienie wykonywane jest ręcznie - techniką przecieranki woskowej.

Jarosławskie Bombki

Bombki wykonane metodą Decoupage to idealny prezent dla każdego, w naszej ofercie proponujemy wiele innych równie pięknych wzorów, urok bombek to ozdoba dla każdej choinki i każdego wnętrza, zapraszamy do CKIP Jarosław
Partnerzy