Relacje z koncertów

„Szczudraki, kułaki powiadamy wam, szczodra pani, dobra pani dajcie żesz i nam"...

Data: 20.01.2018
...czyli Chór „Jarosław” z kolędą w Sali Lustrzanej.

„Muzyka – co za wspaniała sztuka!"

Data: 12.12.2017
12 grudnia w Sali Lustrzanej miał miejsce koncert solistów i zespoły Szkoły Muzycznej II st. Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu.

„Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt”

18 listopada w ramach Wieczorów u Attavantich zorganizowany został kolejny koncert, w trakcie którego przypomniano największe przeboje znanych muzyków, których już z nami nie ma.

Niepodległa – koncert Chóru Mieszanego „Jarosław”

10 listopada Reprezentacyjny Chór Mieszany „Jarosław” wystąpił w Sali Lustrzanej z koncertem „Niepodległa”, podczas którego wyśpiewał najważniejsze polskie pieśni patriotyczne.

Operowy Wieczór u Attavantich

Data: 28.10.2017
28 października przed publicznością zgromadzoną w Sali Lustrzanej z operą „La serva padrona” wystąpiło Studio Operowe „Halka” działające przy Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Tyle słońca... czyli otwarcie IX Sezonu Artystycznego u Attavantich

Data: 14.11.2017
W sobotni wieczór, 14 października odbyła się inauguracja IX Sezonu Artystycznego u Attavantich.

Wieczór fortepianowy Marcina Dominika Głucha

Data: 06.10.2017
Pianista, dyrygent, antropolog kultury i kompozytor – Marcin Dominik Głuch wystąpił 6 października z recitalem fortepianowym w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu.

Koncert Chóru Katedralnego z Chmielnitskiego

Data: 13.09.2017
13 września w cerkwi pw. Przemienienia Pańskiego w Jarosławiu z niezwykłym koncertem wystąpił Chór Katedralny z Chmielnitskiego na Ukrainie. Świątynię wypełniły dźwięki pięknych religijnych pieśni.
Partnerzy