Wydawnictwa

17.09.2019

Podkarpacie

Pięknie ilustrowany album „Podkarpacie” prezentuje miejsca, obiekty, atrakcje przyrodnicze i turystyczne, które możemy zobaczyć w południowo-wschodnim regionie Polski – najbardziej okazałe pałace i zamki, muzea historyczne, zabytki sakralne, pomniki przyrody, a także popularne hotele. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym fotografiom czytelnik ma okazję wędrować po bieszczadzkich połoninach, zwiedzać podkarpackie skanseny, przechadzać się szlakiem architektury drewnianej i odpoczywać w słynnych uzdrowiskach. Album poświęcony jest także największym podkarpackim miastom, prezentując na archiwalnych i współczesnych zdjęciach rozwój kulturalny i gospodarczy, m.in.: m.in. Rzeszowa, Przemyśla.

Publikacja stanowi znakomity materiał zarówno dla mieszkańców i pasjonatów podkarpackiego regionu, jak i dla tych, którzy dopiero zamierzają odbyć swoją pierwszą podróż do południowo-wschodniej Polski. Album został wydany w wersji polsko-angielskiej, a wśród atrakcyjnych miejsc wymieniono Jarosław.

Zapraszamy do zakupu książki w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu lub wysyłkowo.

Oprawa – twarda
Liczba stron – 176
Rok wydania – 2019
Cena – 70 zł

/Źródło: www.bosz.com.pl


Katarzyna Krotysz
(Aktualizacja: 29.05.2020 10:54)
Partnerzy